TR / EN

HAKKIMIZDA

Türk kuyumculuk sektörünün temel taşlarından biri olan Midas’ın temelleri 1983 yılında İstanbul – Çembertaş’ta bulunan 200 m2 ‘lik bir atölyede atılmıştır.

Midas, atölye üretiminden endüstriyel üretime geçerek kuyumculuk sektöründe yeni bir dönüşümün başlamasında önemli bir rol oynamıştır.

İçi dolu – içi boş makine ve el işi zincir üretiminde ve toptan satışında tüm dünyada güvenilir bir marka olan Midas, aynı zamanda farklı teknolojileri ve el işi ustalığını birleştirerek fantezi takı üretimin de gerçekleştirmektedir.

20 kuyumcu ustası ile küçük bir atölye de başlayan serüven, bugün 12.500 m2 ‘lik son teknoloji ile donatılmış üretim tesisinde 300 çalışan ile devam etmektedir.

Midas, içi dolu – içi boş zincir modelleri ve fantezi modellerinin satışını toptan olarak yapmaktadır. Alanında uzman tasarımcıları tarafından hayata geçirilen zincir ve fantezi modelleri ile yeni trendlerin oluşmasına yön verirken aynı zamanda müşterilerinden gelen model taleplerini de değerlendirmekte ve üretimini gerçekleştirmektedir.

Midas, aile mesleği olan kuyumculukta amatör ruhunu hiçbir zaman kaybetmemiş, ürün kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarını her zaman bilimsel yöntemlere dayandırmış ve öğrenen organizasyon olabilme anlayışını benimsemiştir.

Firmamızda ERP çözümü olarak kullanılmaktadır.

SERTİFİKALAR